Oferta: SKARPETY

 
koyan_foto
Powiększ
Model WSM: zimowe skarpety Hikingowe i Trekkingowe
WSM to gruba, wysoka trekkingowa skarpeta zimowa wykonana z dwuwarstwowego pluszu zawierającego wełnę merynosów, która jest unikalnym materiałem naturalnym, zapewniając tym samym doskonałą izolację termiczną i właściwości usuwania wilgoci.
Skład: 85% MERINO, 10% SILTEX, 5% LYCRA
 
 
koyan_foto
Powiększ
TKH - Specjalistyczne skarpety wyczynowe na ekstremalne warunki
Skarpety trekkingowe i hikingowe z profesjonalnych włókien termoregulacyjnych Microfib. Kompozycja włókien Microfib i włókien Akrylu daje rezultat w postaci najbardziej efektywnej ochrony stopy przed mrozem, komfortowego mikroklimatu dla skóry i zabezpiecza przed wychładzaniem, zapewniając jednocześnie idealne odparowanie potu na zewnątrz. Twoje stopy w ekstremalnych warunkach będą zabezpieczone przed zimnem dzięki trójwarstwowym włóknom. Miejscami skarpeta wzmocniona jest czterowarstwowymi nićmi. Dzięki elastycznym włóknom skarpeta pozostaje przy stopie na całej swojej długości. Części skarpety narażone na największy nacisk wzmocnione są włóknami Microfib. System AIRCOND w kombinacji z wysokiej klasy butami daje najlepsze zabezpieczenie i wentylacje dla stopy oraz maksymalną ochronę przed nadmiernym poceniem. W produkcji zastosowano technologię płaskich szwów.
 
 
koyan_foto
Powiększ
Skarpeta trekkingowa TKN
Skarpetka TKN, wywodząca się z modelu TKL, z tym, że ogólne, dobre właściwości wyrobu jeszcze bardziej podkreślają zastosowane materiały. Materiałem podstawowym jest przędza polipropylenowa IZOLFIL z elastanem LYCRA. Strefy wzmocnione na najbardziej obciążanych partiach pięty, czubka jak również podbicia posiadają wzmocnioną warstwę z materiału IZOLFIL (100% polipropylen) oraz COMTEX (100% polipropylen). Skarpetka dzięki kombinacji powyższych materiałów nadaje się bardzo dobrze do wszystkich rodzajów butów z membraną.
 
 
koyan_foto
Powiększ
TKS – skarpety do Hikingu i Trekkingu. -20 ºC / +20 ºC
Jedna z najlepszych skarpet trekkingowych i hikingowych z zastosowaniem włókien termoregulacyjnych COMTEX w kombinacji z ISOLFIL, co zapewnia idealny mikroklimat dla skóry podczas użytkowania. Konstrukcja skarpety utrzymuje stopę w dwuwarstwowym tunelu termicznym dla lepszego komfortu. Dwuwarstwowe włókna zapewniają ochronę najbardziej narażonych miejsc: ścięgno Achillesa, palce, podbicie. System cyrkulacji powietrza AIRCOND zaprojektowany przez Lasting Sox w połączeniu z wysokiej klasy butami zapewnia najbardziej efektywną ochronę przed nadmiernym poceniem skóry. Włókna Lycry na całej długości skarpety zapewniają jej elastyczność i zapobiegają zsuwaniu podczas biegania i chodzenia. W produkcji zastosowano technologię płaskich szwów.
 
 
koyan_foto
Powiększ
Model LFSJ
Cienkie skarpety trekkingowe z bawełny. Z motywem jelenia.
 
[1]
© 2009 Przedsiębiorstwo Handlowe "KOYAN"
MONTAŻE | SZKŁO GRAWEROWANE | SZKŁO Z MOTYWEM | CERAMIKA | PORCELANA | WABIKI | WYROBY ZE SKÓRY |
WYROBY Z MOSIĄDZU | ODZIEŻ | KRAWATY (KRAWATNIKI) | KAPELUSZE | SKARPETY | AKCESORIA
Projekt i Realizacja Pixel Graf